KA6
KOMPLETE_AUDIO_6_BACK_LKOMPLETE_AUDIO_6_FRONT_LKOMPLETE_AUDIO_6_MACRO_1_LNI-KOMPLETE_AUDIO_6_Makro3_Logo_2013_L

כרטיס קול – Komplete Audio 6

תאור מוצר

ממשק אודיו בחיבור USB2.0
Native Instruments Komplete Audio 6

כרטיס הקול הנמכר ביותר בעולם !

Komplete Audio 6 מציע  2 פרה-אמפים מובנים למיקרופון עם מתח פאנטום 48V, כניסה ויציאת מידי, 6 כניסות ויציאות בסה"כ כש2 מהן דיגיטליות בפורמט SPDIF, בנוסף כל היציאות האנאלוגיות מאוזנות ( 1/4" TRS), נתון שקשה למצוא בכרטיסים במחיר דומה.

הכרטיס נועד בעיקר לשימוש אולפני אך יכול לשמש גם ככרטיס לדיג'יי דיגיטלי (מחשב בלבד או קונטרולר) ללא שימוש בטיים-קוד (שליטה באמצעות דיסקים או תקליטים).

4 הכניסות האנאלוגיות מחולקות ל2 עם מחברי TRS "1/4 (או PL בעברית) ועוד 2 עם מחברי Combo המאפשרים חיבור XLR או TRS "1/4.

בנוסף תמצאו גם כניסה ויציאת מידי סטנדרטית להתאמה מושלמת בכל תצורה שתעבדו בה.
הכרטיס מספק את כל מה שתצטרכו בשביל להקליט, לנגן, להפיק ולהופיע ועומד בסטנדרטים גבוהים ביותר הן מבחינת איכות הממירים שלו והן מבחינת הבנייה המאסיבית שלו.
הכרטיס מאפשר עבודה בתדירות הקלטה של עד 96Khz ועומק הקלטה של 24Bit כשלכל אורך הדרך הוא שומר על רעש עצמי נמוך ביותר וטווח דינאמי "בריא".
KOMPLETE_AUDIO_6 back

שני פרה-אמפים מובנים בשימוש בממירים האיכותיים של Cirrus Logic משלימים את התמונה ומספקים מענה מושלם עבור כל מי שמעוניין להקליט מקור חיצוני כלשהוא – אם זה מקור ברגישות LINE (כמו סינטיסייזר, מחשב, DVD או CD ואפילו נגן כזה או אחר), כניסה ישירה לגיטרה ללא הצורך במתאמים כלשהם, וכמובן אפשרות לחיבור שני מיקרופונים מכל סוג שהוא – דינאמיים, או קונדנסרים שהכרטיס מספק להם מתח פאנטום 48V לצורך הפעלתם. כל אחת מהכניסות מאפשרת כיוון עוצמה בנפרד.

נדגיש שוב שאיכות הצליל של Komplete Audio 6 לא נוצרה בטעות: היא תוצאה של נסיון, ידע ותשומת לב לפרטים הקטנים ביותר, תכנון מקורי לחלוטין של Native Instruments ובחירה דקדקנית של הרכיבים והמעגלים המרכיבים את הכרטיס ושומרים על בהירות הצליל ללא תוספות מיותרות לכל אורך הדרך.

ב Komplete Audio 6 תמצאו כמובן גם יציאת אוזניות. יציאה זו תוכננה מראש לתת לכם את הגמישות המירבית בכל תצורה שתעבדו בה והיא מאפשרת האזנה לפי בחירה בכל אחת מזוגות היציאות האנלוגיות הקיימות, כך שתוכלו להקליט שירה/גיטרה/קלידים או כל מקור חיצוני אחר ולקבל באוזניות רק את החלקים הרלוונטיים לפלייבק שלכם, בעוד מי שמאזין ליציאות הנוספות יקבל את התמונה המלאה.

Direct Monitoring — הכרטיס מצוייד במנגנון עקיפה מובנה. למי שאינו מכיר את החשיבות של Direct Monitoring נספר שאפשרות זו נותנת לכם את היכולת להקליט אל המחשב שלכם כל מקור חיצוני ולהאזין לו בזמן ההקלטה ללא עכבה (לייטנסי) בכלל !!!.

במצב כזה תוכלו לעבוד בלייטנסי גבוה יחסית (נתון לבחירתכם), תקלו על המחשב שלכם באופן משמעותי, וזה לא יפריע לכם להקליט ולשמוע את עצמכם בזמן אמת. כפתור Mono  בחלק הזה של הכרטיס משלים תכנון גאוני של היחידה הזו. כל מי שניסה להקליט שירה או גיטרה אי פעם, בוודאי ידע להעריך את חשיבות התכונה הזו.
הדברים שמעבר:
הכפתור הכי חשוב, יסכים כל מי שאי פעם עבד עם כרטיס קול מקצועי, הוא כפתור שליטת העוצמה, ווליום פשוט, גדול, ברור שאין צורך לחפש אותו ושהייתם מאוד רוצים שיהיה נגיש עבורכם בקלות ובמהירות, מסוג הדברים שאתם אומרים לעצמכם "איך לא חשבו על זה קודם ?".
ב Komplete Audio6 בחרו המהנדסים של NI למקם עבורכם את הכפתור הגדול בחלקו העליון של הכרטיס – וזה בלי ספק הכפתור שתשתמשו בו הכי הרבה.הנה חסכתם לכם עוד 430 ש"ח על כפתור עוצמה חיצוני….
אבל התכנון במצויין לא מסתכם בזה – פידבק ויזואלי אל המשתמש הוא אלמנט חשוב ביותר בזמן עבודה ולצורך כיווני עוצמה נכונים ופתרון בעיות, Komplete Audio 6 מספק לא פחות מ 15 נורות LED שונות מחליפות צבעים המספקות מידע ויזואלי על כל מה שרק תצטרכו, החל בעוצמות כניסה ויציאה, הפעלת מתח פאנטום או דיירקט מוניטורינג, כניסה ויציאה של אות מידי, ואפילו סינכרון הכניסות והיציאות הדיגיטליות.
חיבור אל המחשב, דרייברים ויציבות כללית:
כמובן שחיבוריות למחשב שלכם היא אלמנט לא פחות חשוב, שהרי מדובר בכרטיס קול…
הדרייברים החדשים מבית Native Instruments מספקים לייטנסי מינימלי (תלוי גם במחשב שלכם) ויציבות כללית מעולה.
הכרטיס מתחבר אל המחשב באמצעות ממשק USB 2.0 אמיתי (לא "תואם USB") ומהיר וממנו הוא מקבל גם את המתח שלו, שקע ה USB הפיזי הוא מהשקעים מהדור החדש, כאלה שלא מאפשרים ניתוק של הכבל בטעות.
כל מי שרכש אי פעם מוצר של Native Instruments יודע שתמורה מעולה לכסף שלכם (Value for Money) היא שם נרדף למוצרי החברה.
אחרי שסיפרנו על כל הנתונים הטכניים המעולים של הכרטיס, נותר רק לספר על חבילת התוכנות המצורפת לכל כרטיס:
Komplete Elements היא חבילת תוכנה בעלת מעל 3Gb של כלים וצלילים לכל סגנון שהוא, ליוצרים המקליטים והמפיקים שביניכם צפויה הפתעה נעימה ואפשרות עבודה מיידית בסיום ההתקנה, בלי הצורךKE_AcousticInstruments_L לרכוש חבילות תוכנה נוספות.
Cubase 6 LE – תוכנת ההקלטה והסיקוונסר הפופולארית מצורפת גם היא בגרסה קלה להשלמת החוויה של עבודה מיידית, ומספקת את האפשרות להקליט ולהפיק כבר ברגע שהגעתם הביתה עם הכרטיס ביד.
Traktor LE 2 – הגרסה הבסיסית של תוכנת הדיג'יי הטובה והמשוכללת בעולם, בגרסתה העדכנית, תאפשר גם למי שמעוניין לנגן רק בבית או לחברים לנגן ערב שלם בשילוב לופים ואפקטים במקצועיות, כמובן שהכרטיס מאפשר עבודת דיג'יי מקצועית לכל דבר בשל העובדה שיש לו 4 יציאות אנלוגיות ואפשרות האזנה באוזניות לכל זוג יציאות בנפרד.
וואוצ'ר ע"ס 25 יורו לרכישה באתר של Native Instruments – הנחה משמעותית לבחירה מאחד הכלים הנפלאים של החברה.

חוות דעת

בשלב זה אין חוות דעת. האם תרצה לשתף את שלך?

חוות דעת ראשונה על: “כרטיס קול - Komplete Audio 6”

You must be logged in to post a comment.