אודותינו

KILOMBO DJ SHOP הינה החנות המקוונת הראשונה בישראל לדי ג'יי ולאולפן הביתי, kilombo dj shop הינה רשת חנויות המונה כיום סניפים ובנוסף חנות וירטואלית.חברתנו הינה ספק מורשה של משרד הביטחון מס  11001996.
אנו היבואנים הבלעדיים של :

Native instruments
Novation
Ableton
Studio Projects
Moog
Ortofon
Sennheiser
Reloop
livid instrument
Mono bags
Faderfox
Decksaver
Zomo
Slappa

ומשווקים מורשים של חברות נוספות כגון :  Focusrite ,Stienberg ,denon, m- audio, sennheiser Adam Audio, Dynaudio, Tannoy, Mackie ועוד..
אנו עובדים רק עם יבואנים מורשים לצורך מתן שרות אייכותי ללקוחותינו.

החנות הראשונה הוקמה בשנת 2003 בחיפה(קסטרא חיפה) והשניה ב – 2005 בתל אביב(דיזנגוף סנטר ), ושמה לה למטרה למקצע את עולם הדי ג'יי, והדיג'יי היוצר ,ע"י יבוא ושיווק יחודי של ציוד לתקליטנים, מוסיקה ,ואביזרי די ג'יי ורמת שרות ותמיכה שאינו מוכר בתחום.הרשת מייצגת את החברות המובילות בעולם לצרכי הדי ג'יי והאולפן .שרות איכות ואמינות היא הדרך שלנו !

תוכלו למצוא אצלנו את כל מה שמקיף את עולם הDJ  והאולפן הבייתי מכל החברות :ציוד לתקליטנים, ציוד הגברה,ציוד תאורה ציוד לאולפני הקלטות ,נגנים (cdj), פטיפונים, ראשים ומחטים לפטיפונים, כל סוגי הכבלים, אביזרים,אוזניות,מסיבת אוזניות,בידוריות, חולצות, רמקולים, כרטיסי קול,מוניטורים,רמקולים מוגברים, מיקסרים,תאורה ועוד…מערך התמיכה בקילומבו הינו יחודי בישראל ונותן תמיכה ע"י אנשי צוות מקצועיים אשר עוברים הכשרות בחו"ל ותומכים ע"י שיטה יחודית מרחוק.
אז הכינו לעצמכם כוס קפה והכנסו לעולם שכולו חווית די ג'יי ויצירה.

תוכלו גם לבקר בסניפים שלנו בחיפה ותל אביב - ולהתרשם מהתצוגה הענקית. לקוחות המעוניינים להזמין דרך אתר האינטרנט ייקבלו את המוצרים במשלוח עד הבית או יוכלו לאסוף את המוצרים מאחד הסניפים שלנו.

קילומבו די ג'יי שופ בע"מ הינה רשת חנויות די ג'יי ואולפן הטובה והמקצועית בישראל !!  צוות עובדי החנות מונה את מיטב אנשי המקצוע בישראל ונתמך ע"י אנשי המקצוע בחו"ל.